In Memoriam: Trudy Kamps

In Memoriam: Trudy Kamps

Met grote verslagenheid heeft het bestuur onlangs kennisgenomen van het overlijden van Trudy Kamps. Trudy is op 20 december, geheel onverwachts, op 74 jarige leeftijd overleden. Trudy was jarenlang bijzonder actief als vrijwilliger binnen onze vereniging, ook was zij als secretaris lid in een vorig bestuur. Trudy was tot haar overlijden met veel enthousiasme actief met het organiseren van en deelnemen aan diverse activiteiten, evenementen en keuringen. Samen met haar echtgenoot Robert was zij fokker van Groningers, dit leverde hen dit jaar de erepenning van de Stichting Zeldzame Huisdierrassen op. We zullen Trudy herinneren als een betrokken lid van onze vereniging en gepassioneerd fokker die een warm hart voor het Groninger Paard heeft uitgedragen. Het bestuur wenst Robert, kinderen, kleinkinderen, familie en betrokkenen veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies.